ŞEFFAF POŞET FİYATLARI,  BASKILI ŞEFFAF POŞET

Günümüzde poşet üretimin arttığı şu son dönemlerde her sektörün kendine özgü poşetlerinin imalatı çığır açmış bulunmaktadır. Bunlardan bir diğeri olan şeffaf poşetlerin, Çevre bakanlığı tarafından getirilen ücret yasasından muaf tutulduğunu biliyor muydunuz ? 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

peki poşetlerin hemen hemen her maddesinde polientilenlerin olduğunu Tüketici olarak çoğumuz bilmiyoruzdur. Sadece poşetleri kullanmaya odaklandığımızdan ham maddesi pekte umrumuzda olmuyor. Ben, bu olayları ‘’Armut piş, ağzıma düş ‘’ atasözüne benzetiyorum ve öyle yaşıyoruz. İşte biz insanlar bu kadar duyarsızız, olup biten her şeye. Günde kim bilir kaç defa alıyoruzdur, elimize şeffaf poşetleri? Evimize, dolabımıza kadar giren şeffaf poşetlerin sadece fiyatlarını bilmemiz ne ilginç. Şeffaf poşet fiyatı dedim siz sanmayın ücretle veriliyor. Firmalar ücret yasasından muaf tutulduğunu bariz biliyorlar tüketici de bunun farkında ama hiçbir şey değişmedi. Aynı sistem devam ediyor Şeffaf poşet imalatı son hızla seri şekilde devam ederken herkesin rahatı gayet yerinde.

Kimse petrol türevlerinden oluşan poşetlerin insan sağlığına zarar verdiği zehirden bahsetmiyor ya da şeffaf olması sebebiyle büzüşen poşetin doğada yangınlara sebebiyet verdiğini ve deniz canlıları için bir tehdit oluşturduğunu… Biz insanlar ne kolayımıza geldiysek ona sarıldık. Bu poşet imalatı da bir diğerlerinden biri Geçmiş, olsun insan beyni ele çoktan geçirildi. İmalatı gerçekleştiren firmalara da müjde olsun yüzyıllardır devam eden gelenek sonsuza dek sürecektir. Ne gam ama! Baskılı şeffaf poşetler de var daha..