TAKVİYELİ POŞET

Poşet üreticileri tarafından genelde en çok imalatı yapılan ve satılı olan tür Takviyeli Poşet çeşitleridir. Bir çok sektörün kullanıma uyumlu olması poşetin her alanda yaygın şeklde tercih edilmesine neden olmaktadır. Ambalaj alanında de bilinen en eski kullanımı olan poşet cinsinden biridir. Hali hazırda sayısız mağaza ve işletme Takviyeli Poşet kulanımına devam etmektedir. Baskılı Poşet üreticisi olan firmamız Takiyeli poşetler de en yoğun üretimi yapan bir kaç üreticiden biridir. Standart renk ve ebatlarda olabileceği gibi firma veya markanıza özel tasarımda yapabilmekteyiz. Adından da anlaşılacağı üzere takviyeli olması nedeni ile diğer poşet çeşitlerine göre daha dayanımı yüksektir. Ağırlık taşımada da bir çok poşet modeline göre daha dayanıklı olup tercih nedenlerinden biride budur.

Neden Takviyeli Poşet Kullanmalısınız?

takviyeli Poşet

Takviyeli Baskılı Poşet kullanımının sizlere bir çok farklı avantajı bulunacaktır. Öncelikle bu tür poşetlerde baskı alanı oldukça geniş ve gözle en iyi hitap eder durumdadır. Kolay kopma yapmaz ve el geçmeli poşet olduğundan rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Baskılı Poşet olarak kullanımınızda da iki tarafınada baskı yapılır özelliği bulunması bir diğer avantajıdır. LDPE Alçak Younluklu, MDPE orta Yoğunluklu ve HDPE yüksek yoğunluklu Takviyeli Poşet olarak üretilebilmektedir. Polietilen içerikli ve flexible özelliği nedeni mağazacılık alanında görmeye alışık olduğunuz Mağaza Poşeti adı ilede bilinen poşetlerdir.

Her mağaza Takviyeli Poşet kullanımı vardır desek yeridir. Uygun fiyatlarla üretilebilmeside ürünün uzun yılladır zirvede olmasına bir etkendir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bazı Takviye Poşetlerin hazır olarak piyasada sunulması ve koku yapıyor olmasıdır. Hazır alım yerine kendinize uygun olarak üretim yaptırmanız halinde hem daha uygun fiyat hemde ürün kalitesinde daha avantajlı olacaksınız.

Takviyeli Poşet Siparişi Vermek İstiyorum

Eğer kararınızı verdiğiniz ve Takviyeli Poşet siparişi vermek istiyorsanız doğru başlangıç için poşet uzmanlarımızla hemen ön görüşme yapmalısınız. Öncelikle klişe için plan yapılmalı sonrasında sizlere özel poşet tasarımına geçilmelidir. Mail üzerinden Baskılı Poşet halinde tarafınıza gönderim yapılacak olup onayınız dahlinde üretime ve baskıya geçilecektir. Baskılı Poşet ihtiyacınızda daima sizlere profesyonel destek verecek ekiplerimizden sipariş işleminde en ince ayrıntısına kadar destek alacaksınız. Sitemiz toptanbaskiliposet.com iletişim bölümünden bizlere dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.