kampanya1

KAMPANYA – 1

Toptan baskılı poşet firması olarak Türkiye genelinde poşet ihtiyacı bulunan tüm sektörlere hitap edebilecek en ekonomik koşullarda kampanyalar hazırlamaktayız. Kampanya fırsatlarını takip ederek işletmeniz için en uygun alımları hemen yapabilirisiniz.

Poşet Kampanyaları firmamızda belirli dönemlerde süreli olarak yapılmakta ve planlanmaktadır. Kampanya süresini kaçırmadan hemen avantajlı fiyatlardan sizlerde yararlanabilirsiniz.

Mevcut kampanyamızda : 5000 Adet poşet Sadece 1500 TL+Kdv ile sizlere sunulmaktadır.

kampanya2

KAMPANYA – 2

 

Poşet alımlarında genel tüm işletme sahipleri bilirlerki daima toplu ve adeti yüksek almak maliyet yönünden daha avantajlı ve kârlıdır. Baskılı  poşet Firmamız sizlere 500 KG ve üstünü geçen tüm alışverişlerinizde en cazip fiyat avantajı sunmaktadır.

Mevcut Kampanyamızda : 500 Kilo ve üzeri Tek Boy poşet taleplerinizde Klişe bedelini almıyoruz. Tüm esnafımızın ve kurumsal firmaların, mağazaların faydalanabileceği bir kampanya olup süre ile sınırlıdır.

kampanya 3

KAMPANYA – 3

 

Marketlerin ülkemizde en çok poşet tüketiminde bulunan sektör olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Yoğun poşet sirkülasyonuna çözüm sağlamak için zaman zaman çeşitli kampanlarla sizlere destek vermekteyiz. Tüm ükle genelinde her ile, ilçeye ve semte market poşeti gönderimimiz bulunmaktadır.

Mevcut Kampanyamızda : 3 Boy market poşeti sipariş vermeniz durumunda sizlerden herhangi bir klişe bedeli almadan ücretsiz olarak sunmaktayız. kampanyamız kısa süreli olmaktadır. Hemen iletişime geçerek daha geniş bir bilgi ve taleplerini iletebilirsiniz.