Ülkemizde ve Dünya geneliden çevre duyarlılığı günden güne artmaktadır. Plastik bazlı poşetlerin yerini ülkemizde de kısa zaman sonra Karton poşet modelleri alacaktır. Karton poşet yeni çıkan bir ürün olmamakla beraber ülkemizde uzun yıllardır bir çok firma, şirket, mağaza tarafından tercih görmektedir. Basit görünümden uzak ve daha ağır bir görüntü veren karton poşetler maliyeti biraz daha yüksek olmasına rağmen firma imajı bakımından oldukça yüksek katkı vermektedir.

İstanbul başta Olmak üzere Türkiye’nin her yerine Karton poşet üretip gönderiyoruz.

Türkiye Geneli Karton Poşet Gönderimi Yapıyoruz!

Firmamız toptanbaskiliposet.com sizlere nerede olursanız olsun adresinize teslim imalat yapmaktadır. Karton poşet modellerimiz istediğiniz ebatlarda ve modelde üretilebilmektedir. Diğer baskılı poşet türlerinden olduğu gibi Karton poşetin üzerinede baskı rahatlıkla yapılabilmektedir. İsterseniz firmanızın logosu yada ürün görsellerinizi yada adres telefonlarını poşet üzerine bastırabilirsiniz. Son derece dayanıklı olan bu ürün modelimiz ürün çeşidinize göre dayanıklılığı artırılabilmektedir. Firmanız ürün çeşitlerinizi uzmanlarımızla paylaşmanız halinde sizlere en uygun poşet çözümleri tarafınıza sunulacaktır.

İmalattan Karton Poşet

Poşetinizi toptan almanız önerilirken bunun yanında da kesinlikle aracıdan değil direk imalatçısından almanız önerilir. Toptan Baskılı Poşet üretiminde en uygun fiyatları her türdeki iletmeye sunan firmamız sizler içinde ayrıcalıklı kaliteli hizmet vermektedir En uygun ve kaliteli hammadde kullanımı, en iyi görsel baskısı ve işin uzman ellerinde çıktığı üretimimizle sizlerleyiz. Hemen bizlere iletişim sayfamızdaki numaralardan ulaşın sizlere yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla sağlayalım.