Poşetler türlerine ve kullanım amaçlarına göre farklı çeşitlerde üretilmekte ve işletmelere sunulmaktadır. İrili ufaklı, değişik özellikleri bulunan oldukça fazla Poşet Çeşitleri bulunmaktadır. Aynı işletme aynı anda birden fazla poşet çeşidini kullanabileceği gibi kimi yerlde ise sabit bir çeşitle ihtiyacını gidermektedir. Sektöre göre ayrılan bu poşetler sanayi alanında kullanımı yoğun olduğu gibi alışveriş dünyası içinde vazgeçilmezdir. Gıdadan, metal sanayi, ahşaptan, plastik ürünlerine kadar bir çok malzeme poşetler ile taşınabilmekte ve ambalajlanabilmektedir.

Poşet Çeşitleri Nelerdir?

Düşük Younluğa sahip olup üretilen poşetler ve alçak yoğunluluk üretim poşetleri bulunmaktadır. Bunların üretiminden de son halini alan poşet modelleri ortaya çıkmaktadır. Aşağıda bazı Poşet Çeşitleri ve modellerini sizler için sıraladık.

  • Market Poşetleri : Bu poşet çeşitleri içinde birden fazla ürün modelini bulundurmaktadır. Hışır poşet dediğimiz son derece ince ve yoğunluğu düşük olan poşet sıkça karşılaştığınız bir modeldir. Bunun yanı sıra atlete benzer yapısı ile atlet poşetlerde bu alanda tercih edilen poşet türleridir.
  • Mağazaların Kullandığı Poşetler : Poşet Çeşitleri arasında en çok modeli bulunan türlerdendir. El Geçmeli poşetler, Yumuşak Saplı modeller, Dijital baskılı modeller, Bez çanta türü, karton poşet dediğimiz modeller bu tür yerlerde kullanılmaktadır.
  • Sanayi için üretilen poşetler: Sanayidede bir çok alanda poşet kullanımı yaygındır. Ufak hacimli ürünlerin ambalajında ve paketlenmesinde Poşet Çeşitleri büyük bir yere sahiptir. Kilitli poşet türleri ile ufak malzemeler son derece kolay şekilde ambalajlanır ve tüketiciye sunulur. Bunun dışında Yan sanayi ürünleri, elektronik cihaz parçaları gibi hacmi düşük ürünlerde bu poşetler ile depolanmaktadır.
  • Kargo gönderileri için kullanılan poşetler, Elbiseler için tercih edilen poşet, Gıdalar için farklı türdeki poşetler de bulunmaktadır. Kısacası hemen hemen her sektöre hitap eden sayısız Poşet Çeşitleri bulunmaktadır.

Poşet Çeşitleri Üretimi ve Toptan Satış

Mağaza Poşeti Siparişi

Toptan Baskılı Poşet olarak bünyemizde üretimi olan Poşet Çeşitleri ile sizlere en uygun fiyatlar ve hızlı teslimat güvencesi ile hizmet vermekteyiz. İşletmenizin poşet için ihtiyacı ne ise bizlerde en iyisini bulabilirsiniz. Mesafe fark etmeksizin ülkemizin dört bir yanına gönderim yapmaktayız. Poşet Çeşitleri hakkında daha detaylı bir bilgi talep etmeniz durumunda teknik birimimiz sizlere yardımcı olacaktır. Lütfen bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşınız.