Üretim ve imalat yapan poşet firmaları ve fabrikaları genelde 10 kg baskılı poşet siparişleri almaz ve satışınıda yapmazlar. Baskısı olmayan poşetlerde 10 kg alım kolay bulunurken Baskılı Poşet ürünlerinde firma sayısı oldukça azdır. Bizlerde Toptan Poşet üreticisi olarak sizlere bu ihtiyacınızda en hızlı ve etkili aynı zamanda en uygun fiyat olanağı ile hizmet vermekteyiz. Ancak her ne kadar hizmet veriyor olsakda tonajlı poşet siparişlerine göre 10 kg alımlar birim fiyatlarda daha yüksektir. Önerimiz zorda kalmadıkça poşet alımınızı 10 Kg olarak yapmamanızdır. 

10 KG BASKILI POŞET İÇİN DOĞRU FİRMA İLE HIZLI ETKİLİ ÇÖZÜM

Neden 10 kg Baskılı Poşet tercih edilmektedir?

10 kg Baskılı Poşet

10 kg Baskılı Poşet

Bu tür alımlar genelde baskıda kullanıcak görsel çalışmanın bir kampanya oluşu, kısa süreli olması, iş ticaretin uzun vadeli olmayışından kaynaklanmaktadır. Ekonomik sebeplerden ötürü poşet baskı adedini düşüren firma sayısı çok yoktur. Bizlerde toptanbaskiliposet.com ailesi olarak sizlere tüm poşet seri ve türlerinde üretim yapmakta ve ihtiyaca özel çözümleri sunmaktayız. 10 kg Baskılı Poşet için ülkemizin neresinden olursa olsun öncelikle İstanbul ve diğer tüm illerden sipariş almaktayız. İstanbul Baskılı Poşet için toptan satış yapan ve üretimi bulunan firma arıyorsanız bizlere ulaşınız. Plastik Poşet ürünlerinden market poşetine, mağaza poşetlerinden, naylon poşetlere kadar tüm ürünlerde satışımız bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlarla 10 kg Baskılı Poşet Siparişi

market poşeti

Firmamızın Online Poşet satışı üzerine bir hizmeti ve işletmesi bulunmamaktadır. Poşet fabrikamızda üretimi yapılan tüm poşetler çeşitli firma ve işletmelere kargo ile gönderilmekte olup genelde toptan siparişlerden oluşmaktadır. Müşterilerimize son derece kalitesi yüksek poşetler üretmekte ve bunlarıda mümkün olduğu kadar minimum fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız. Sitemiz içerisinde poşet fiyatları menüde belirtilmiş olup 10 kg Baskılı Poşet içinde ayrıca bir teklif isteyebilirsiniz. Poşetinizin özelliği beli ise ve baskıda kullanılacak bir ön çalışmanız varsa hemen sizlere fiyat verilecektir. Şayet poşet üzerinde kulanılacak görsel için bir çalışma yoksa ekibimiz sizler için ayrı bir çalışma yapabilirler.

10 kg Baskılı Poşet için hemen danışmanımıza ulaşan ve size özel fiyat teklifinizi alın

10 Kg ve Toptan Poşet Alımı Nasıl yapılır?

Daha önce Toptan Poşet Nereden alınır yazımıda sizlere detaylı bir paylaşımda bulunmuştuk. Bazı işletmeler online ambalaj marketlerinde alım yapmaktadırlar ve bu adetler göze alındığında son derece yüksek rakamlara gelmektedir. Ambalaj genelde bir işyeri için ciddi oranda tüketilen bir ambalaj ürünü olduğu için doğru yerden doğru kiloda alım yapmak gerekmektedir. İster ilk defa alım isterseniz yılladır poşet satın alıyor olun bizden teklif almadan poşet alımlarınıza karar vermeyin. 10 kg Baskılı Poşet de en uygun çözümler firmamızdadır.