Poşet çeşitleri içerisinde bulunan Hediyelik Poşet bir çok alışveriş odaklı işyerinin en önemli çözümlerinden biridir. Hediyelik eşya ve ürün satan mağazaların bu tür poşetlerde kolay ambalajlama yapması ve firma tanıtımınıda yanında yapabilmesi oldukça iyi bir kullanım demektir. Aynı zamanda sadece satış yapan yerler değil üretim yapan imalatçılar içinde son derece etkili bir çözüm demektir.

Baskılı Poşet ürünlerinde sizlere değişik model bir çok farklı ürünü hizmet veren toptanbaskiliposet.com üzerinden istediğiniz her poşet ulaşmanız oldukça kolaydır. İmalattan son derece uygun fiyatlarla Hediyelik Poşet alımlarınızı bizlerden yapabilirsiniz.

En Uygun Fiyat ve Kalitede Hediyelik Poşetler

Hediyelik Poşet Özellikleri Nelerdir?

Hediyelik Poşet Ebatları : Öncelikle bu tür poşetlerde sizin mevcut ürün gruplarına özel ebatlarda çözüm sunulmaktadır. Ortalama ürünlerinizin büyüklüğüne göre poşet ebatlarını belirleyebilirsiniz. Her ne kadar standart bir boyutu bulunsada ürün çeşitliliğinize göre değişebilmektedir.

Hediyelik Poşet Baskı : Poşetlerde baskı her zaman önemli ve faydalı bir kullanımdır. Hemen hemen her poşet türünde baskı yapılabilmektedir. Kaliteli Baskı makinaları sayesinde poşetlerin her iki yüzüne de istediğiniz görsel çalışma yapılabilmektedir. Dijital baskılı poşet grupları hediyelik poşetlerde değerlendirilen en sık kullanımlardan biridir. Baskı da ister firma bilgilerinizi ister markanızı yada ürün hakkında detayları kullanabilirsiniz.

Hediyelik Poşet Fiyatları Ne Kadardır?

Poşet Fiyatları

Poşet Fiyatları

Müşterilerimize her poşet cinsinde olduğu gibi hediyelik poşetlerde de toptan olarak alım yapmasını önermekteyiz. Az adetli ufak alımlarda birim Poşet Fiyatları son derece yüksek olabilmektedir. Bu sadece bizim firmamız için geçerli olmayıp tüm poşet fabrikaları ve imalatçıları için geçerlidir. Kilogram hediyelik Poşet fiyatları ortalama 8-9 tl civarında olsada istediğiniz poşet özelliklerine göre fiyatlar değişecektir.

Güncel ve net Hediyelik Poşet fiyatlarını öğrenmek için hemen iletişim sayfamızdan satış ekibimize ulaşabilir ve poşetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamıza numaralarından haftanın her günü tüm il ve ilçelerden kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanına poşet üretimi ve imalatı yapmaktayız.