Marketler için poşetin yeri her sektördeki işyerinden daha da önemli ve özeldir. Hemen hemen her müşteri her alışverişinde poşet kullanmaktadır. Baskılı Market Poşeti ürünlerinin yanı sıra marketler bir çok farklı poşet türüde kullanmaktadır. Hışır diye anılan poşetler oldukça ince olup ekmek ve hafif sebze türü gıdalar için kullanılmaktadır. Atlet poşet dediğimiz modeller ise marketlerde en çok tüketimi bulunan Baskılı poşet gruplarıdır. Baskılı Market Poşeti ise istediğiniz tüm poşetlerin üzerine sizin markanızı, tanıtımınızın işlemin halidir.

MARKETİNİZ İÇİN BASKILI MARKET POŞETİ ÜRETİCİSİ İLE ÇALIŞIN

Baskılı Market Poşeti Nasıl yapılmaktadır?

Baskılı Market Poşeti

Baskılı Market Poşeti

Baskı günümüzde herşeyin üzerinde yapılan çalışmaların tamamıdır. Ufak bir bardak üzerinde bile yapılırken ambalaj ürünlerinde neredeyse herkes tarafından tercih edilmektedir. İstanbul bu konuda son derece önde olan bir ilimizdir. İstanbul Baskılı Poşet kullanımında Marketlerle beraber mağazacılık ve sanayi dahil her alanda yaygın bir kullanım bulunmaktadır. Yine İzmir Ankara gibi büyük illerimizde de tüketin son derece yüksek sayıdadır. Bunun dışındaki tüm illerimizde son yılarda hızlıca artan bir baskılı halde poşet kullanımı bulunmaktadır. Bu tarz poşet uygulamaları Önce poşetin üretilmesi sonra baskı makinalarında istenilen görselin pres baskı yöntemi ile poşetler üzerine işlenmesidir.

Baskılı Market Poşeti Çeşitleri Nelerdir?

Marketler için Baskılı Atlet Poşetler : Bu ürünler en ideal Market Poşeti ürünleridir. Neredeyse tüm marketlerde kullanımı bulunmaktadır. Standart bir üretim modeli olsada Marketlerden gelen istek ve taleplerde poşet yoğunluğu değiştirilebilmektedir.

Market için Baskılı El Geçmeli poşet : Her ne kadar daha çok mağazalar ve diğer sektörler için uygun bir tür olsada marketlerde de el geçmeli türdeki poşet kullanıma rastlanmaktadır. Baskı kolayca bu tür poşetlere yapılabilmektedir.

Hışır Baskılı Market Poşetleri : Hışır poşetler son derece ince ve yoğunluğu düşük olan poşetlerdir. Genelde her firma bu tür poşetler üzerinde baskı yapamazlar. Bu poşetin üzerinde baskı uygulaması yapmak için özel cihazlara ihtiyaç bulunmaktadır.

Baskılı Market Poşeti satışları toptan ve uygun fiyatlarla