BASKILI POŞETLER

Herkes mağazasının, iş yerinin ya da kullanmak istediği amaca göre değişik tarz ve türlerde poşet kullanabilir ve yansıtmak istediği ambiyansı kolaylıkla sağlayabilir. Ve en önemlisi açık alanlarda daha geniş kitleli reklamlarını yapma imkânı sağlayabilirler. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu hattımızdan ulaşabilir.

Nasıl mı?

Çok basit. Artık çok ucuz bir maliyetle iş yeri sahipleri, reklamlarının yapılmasına katkı sağlayabilirler. Bunlardan biri de baskılı poşet imalatıdır. Baskılı poşet üretimi yapan bir firma ile anlaşıp iş yeri kendine münhasır poşet üretimini isteyebilir. İşyeri adına özel baskılar ile her yerde adının duyulması reklamının hem ucuz hem de işine yarar olduğunu belirtir. Zaten bu o kadar zor bir reklam sürecide değil. İnsanlar mağaza, market gibi alış veriş yaptığı her sektörün bulunduğu yerlerde aldığı ürünleri poşetlere koyma ihtiyacı duyar. Buda tabi ki aldığı ürününün mağaza ve market poşet niteliği taşımasıyla olur. İşyerlerinden aldığı ürünü poşete koymasıyla gideceği yolun arasındaki o mesafe içinde bile mağazanın veya ta marketin reklamı yapılmış olur. Çünkü poşeti gören her birey bilir ki böyle bir mağaza vardır. Oysa eskiden böyle miydi?

Herkes klasik sıradan plastik poşetlere koyarlardı. Hiç kimse o mağazanın yâda marketin varlığından haberdar bile değildi. Yoldan geçip yâda tabelasına rast geldiğinde mağazadan içeri giderdi ona göre alışverişini yapardı Ama şimdi öyle değil. Günümüz alternatiflerine bakınca hem iş yeri hem de üretici firma için çok yönlü çeşitleri bulunmaktadır. Artık biliniyor mağazalar piyasada yerini korunur hale getirerek askılı poşet üretimi yapan firmalar ile adeta ortak çalışır vaziyetteler ama en tabi hakları en büyük kar iş yeri sahiplerine düşmekte. Piyasada bu yüzden onlarca üretici firma bulunmaktadır. Tabi bu yönüyle piyasada rekabet artmıştır ancak bu artış iş yerlerinin makyajlarında değişikliklere gidilmesine sebep olmuştur. Buda müşteri için, iş yeri sahipleri için yeni bir atılım demek. Baskılı poşet üretiminde firmalar artık müşterilerin hoşuna giden tarzda sunumlar yaparak dikkat çekme amaçlanmış ve bu modern akıma yönelik çalışmalar başlatılmıştır.