Rize sanayi alanında poşet kullanımı oldukça yoğun olmakla beraber günlük ticari yaşamda da ciddi tüketim vardır. Rize Plastik Poşet alımlarınızda sizlere toptanbaskiliposet.com olarak bir çok farklı ürün gruplarımızla ambalaj alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Plastik Poşet üretiminde ülkemizde bir çok farklı imalat yapam firma bulmanız zor değildir. Ancak bu alanda hızlı ve seri üretim yapıp hata ve sorun çıkarmayacak aynı zamanda da uygun fiyatlı toptan imkanlar sunacak Poşet fabrikası bulmanızda hiç kolay değildir. Bizler bu açıdan hem Rize hemde Türkiye geneline yayılmış çok farklı müşteri portföyü olan ve malzeme kalitesinden işçilik kalitesine kadar detaycı yaklaşan bir firmayız.

Rize Ambalaj ve Plastik Poşet imalatı

plastik poşet

Rize il sınırları ve ilçelerde genelde bu alanda hizmet verenler aracı firmalar veya ajanslar olmaktadır. Rize Plastik Poşet alımlarınızda karşı payı ödeyerek ürün almaktansa direk iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve poşetleriniz için siparişlerinizi direk fabrikasından verebilirsiniz. Oldukça geniş makina parkurumuzla imalatımız poşet gruplarının tümünde bulunmaktadır. Baskılı poşet denince ülkemizde Rize dahil bir çok ilde saygın bir konumda olan firmamızdan sizlerde güvenle hizmet alabilirsiniz.

Rize Poşet Üretim Modellerimiz

  • Rize Baskılı Poşet
  • Rize Plastik Poşet
  • Rize Market Poşeti
  • Rize Mağaza Poşeti
  • Rize Karton Poşet
  • Rize Bez Çanta
  • Rize Takviyeli Poşet

Rize il sınırları içerisinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve semtlerden bizlere ulaşabilir ve siparişlerinizi istediğiniz aman bizlere iletebilirsiniz. Maksimum 7 iş günü içerisinde poşet üretimi tamamlanmış ve adresinize teslim gönderilmiş olacaktır. Fiyatlar ve diğer tüm teknik bilgiler için uzmanlarımızla dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz.