BASKILI POŞET

Kullanım geçmişi aslında ülkemizde yeni değil ve uzun süredir de bir çok alanda kullanılmaktadır Baskılı Poşet. Tercih sebepleri aslında bir çok maddede sıralansada esnaf, işletme, şirketlerin ilk tercihi genelde reklam amaçlı olmaktadır. Kolay bir şekilde milyonlarca insana ulaşmanın en pratik yöntemlerinden biridir baskılı poşetler. Her iki yüzüne baskı uygulanacağı gibi istenilmesi halinde tek yüze baskı veya iki yüze birbirinden farklı iki tür baskı uygulamak da mümkündür. Daha önce baskısız kullanımda bulunan bir çok insan belirli bir süre bu yönteme dönüş sağlamaktadır. Aşağıdaki listemizde sizlere bir kaç ayrıntıdan bahsederek neden baskılı poşet tercihinin fazla olduğunu anlatacağız.

Sıradan Gelişigüzel bir iş çıkarmıyoruz ve nitelikli, göze en hoş gelen baskılı poşetleri firmanıza özel üretiyoruz.

Neden Baskılı Poşet Tercih Edilmektedir?

  • Müşterilerinize kurumsal bir firma görünümü verebilirsiniz
  • Firmanızı, markanızı ve poşet üzerinde kullandığınız logo ile tanıtımınızı çok düşük ücretlerle yapmış olursunuz.
  • Poşet üzerinde herhangi bir ürününüze ait kampanya ve duyuru yapabilirsiniz.
  • Poşet üzerinde paket servis numaralarınızı paylaşarak ticari hacminizi genişletebilirsiniz.
  • Baskılı poşetleri başka bir firma için yaptırabilir, o firmaya ücretsiz verebilirsiniz ve sizde bir yüzünde kendi reklamınızı kullanabilirisiniz. Örnek vermek gerekirse bir kitap çıkardınız tanıtımı yapmak çok mu pahalı. O o zaman kitapçının poşet ihtiyacınızı sizler karşılarsınız poşetin bir yüzünede kendi reklamınızı koyarsınız.
  • Baskılı poşet müşterilerde daha ciddi bir imaj bırakmakta ve kaliteli bir firma görüntüsü sağlamaktadır.

Kimler Baskılı Poşet yaptırmaktadır?

Ülkemizde son derece yaygın olan bu kullanım şekli için aslında sektör ayrımı pek yapmamaktayız. Marketinden, mağazasına, okulundan, hastanesine kadar bir çok işletme kamu işletmeleri dahil baskılı poşet tercih etmektedir. Ancak yoğunluk ve kullanım, tonaj dereceleri birbirinden tabiki farklıdır. Marketlerde son derece ciddi bir sirkülasyon olmaktadır. Tonlarca poşetin yıl içinde kulandığı bir gerçektir. Bu nedenle bir çok market oldukça düşük fiyatalarla bu ürüne ulaşmak istemektedir. Mağazalarda kullanım açısıdan pek gerilerde kaldığı söylenemez. İstanbul insan kalbalığının hayli yüksek olması beraberinde alışveriş zenginliğinide yanında getirmektedir. Perakende alanında yüzbinlerce işletme bulunmakta ve ayakkabı sektöründe, giyim sektörüne, takı sektöründe  kozmetik sektörüne kadar bir çok alan baskılı poşet kullanımı için son derece uygundur.

Baskılı Poşet İletişim Bilgileri

Firmamız İstanbul Baskılı Poşet fabrikasında üretmiş olduğu poşetleri aracı kurum ve ajanslar olmadan direk son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Ülkemizde her ilde poşet fabrikası bulunmamakta ve bu gibi illerde komisyoncular devreye girebilmektedir. Sizlerde acele etmeden kısa ama ciddi bir araştırma ile doğru bir şekilde toptan baskılı poşet alabileceğiniz en uygun ekonomik fiyatlarla sahip olacağınız işletmeleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Türkiye’de bir uçtan diğer uca her ile baskılı poşet ulaştırmaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kayseri, Antalya, Gaziantep gibi büyükşehirlerden sipariş aldığımız en küçük illerimizden ülkemizin en doğusundaki şehire kadar poşet göndermekteyiz.

İletişim sayfamızda yer alan numaralardan bizlere ulaşabilir ve istediğiniz kilo,ebat ve model için size en uygun teklifi vermemizi talep edebilirsiniz. Hemen bizlere ulaşın ilgili personelimiz en hızlı olacak şekilde sizlere en detaylı açıklamayı ve paylaşımları yapacaktır.