MAĞAZA POŞETİ

 

Türkiye’de sektöre göre baskılı poşet dağılımı yapmış olsak mağazalar tüketimde liderlik için yarışı durumdadır. Mağaza Poşeti kullanımı son yılların değildir çok uzun yılla önce başlamış olasa da teknolojinin gelişmesine ve poşet görsellik kalitesinin yükselmesi ile doğru orantılı olarak günümüze kadar hızla artmıştır. Hangi mağazalar poşet kullanılır sorusunu bir çırpıda cevaplamaya çalışırken toptan bir cevapla her mağaza baskılı poşet kullanır diyebiliriz. Ufak bir semt mağazasında da kurumsal Şubeleşmiş franchising sistemi ile ülke ve dünya genelinde yayılmış marka dediğimiz mağazalar da baskılı poşet kullanmaktadır.

Mağaza Poşetinin Kullanımındaki Avantajlar Nelerdir?

Tüketiciler yani Müşterileriniz kendilerine değer veren markaları çok yakından bilirler. Mağazadaki ürün kaliteniz seçici bir etken olsa da ufak ayrıntılar detaylarda gizlidir deyimi tam buna göredir. Poşetlerinin tasarımı, inceliği ve zarafeti müşterilerde daima kendisini önemli hissettiren bir olgudur. Poşet kullanımını hafife alırsanız çok fazla yanılırsınız. Belki ilk bakışta size kısa vadede geri dönüşü ticari açıdan olmayacakmış görünse de biraz uzun vadeli düşündüğünüzde oldukça faydalı bir kullanım olacağı kesindir. Bir kaç maddede mağaza poşetinin site katacağı ve tüketicilerde bırakacağı etki üzerine maddeleri sıralayalım.

  • Kurumsal kimliğini müşterisine yansıtmak mağaza için son derece önemlidir. Buna poşetlerinizdeki kalite ile başlamanız yerinde bir karar olacaktır. Logonuzu ve firma imajınızı poşet üzerine taşıyabilirsiniz.
  • Poşetin her iki yakasına da dilediğiniz görseli yada içeriği bastırabilirsiniz. Bir tarafına firma logosu ve irtibat bilgilerini ekleyeceğiniz gibi diğer yüze isterseniz o dönem ki kampanyalı ürününüzü yada en çok satan modelinizi sergileyebilirsiniz.
  • Kaliteli poşet kullanımı ve görsel katesinin yüksel olması ile müşterilerinize önem verdiğinizi gösterebilirsiniz.
  • Baskılı Mağaza Poşeti kullanarak çok düşük bütçelerle çok ciddi bir reklam yapmış olursunuz. Müşterilerimiz ellerinde poşetler ile markanızı milyonlarca insana tanıtımını ücretsiz yapmış olur.

    Mağazalar için modern ve kalitesi yüksek poşetleri en uygun fiyatlarla üretiyoruz. Mağaza Poşeti için İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere ülkemizin tüm illerine gönderimiz vardır. Baskı kalitesi son derece iyi, tasarımı uzman ellerden çıkan poşetlerimiz hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. 

Mağaza Poşeti Siparişi Nasıl Verebilirim?

Öncelikle belirtmek isteriz ki mağaza poşeti siparişi vermek için uzun uzadıya bir prosedür bulunmamaktadır. Daha önce kullandığınız poşet türü, ölçüleri ve tasarımları mevcutsa hemen bizlerle paylaşabilirsiniz ve istediğiniz kilogramı belirttikten sonra size en uygun fiyat teklifinizi hemen verebiliriz. Şayet nasıl bir poşet kullanacağınıza karar veremediyseniz uzmanlarımızla bu konuda hemen fikir alışverişi yapabilirsiniz. Haftanın her günü toptanbasklipoet.com sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sipariş gönderilerimiz Türkiye’nin her yerine yapılmaktadır.