Baskılı poşetlerde maliyet hesabı herkesin yapması gereken önemli bir konudur. Ucuz Baskılı Poşet Üretim ve Satış yapan ülkemizde her ne kadar çok sayıda yer olmasada sizlerin kısa süre araştırması ile doğru firmaları bulabilirsiniz. Toptan Baskılı poşet alımlarınızda sizlere maliyeti en düşük ürünlerle aynı zamanda kaliteli ürünlerle hizmet vermekteyiz. Poşetinizin olması gereken özellikleri bizlere hemen iletin sizlere en uygun fiyat teklifini hemen iletelim.

Market poşeti, Mağaza Poşeti, Plastik poşet tüm ürün gruplarında en uygun fiyatlarla sizlerle çalışıyoruz. Flexo baskı makinalarında baskı kalitesi son derece yüksek poşetleri kullanımınıza sunuyoruz. İstanbul, izmir, Ankara başta olmak üzere ülkemizde tüm illerde baskılı poşet gönderimimiz bulunmaktadır. 

Kullanışlı Uzun Ömürlü Poşet İmalatı Yapıyoruz

Poşet fabrikamızda üretimi yapılan tüm poşetler uzun senelerdir bir çok ticari işyeri tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Seri üretim yapan fabrikalar ve ürünler içinde özel poşet imalatımız bulunmaktadır. Perakendecilik alanında da market ve manavlar için son derece kaliteli poşetlerimiz bulunmaktadır. Poşet imalatında önceliğimiz kaliteli hammadde kullanılması olup bunun yanında uzun ömürlü dayanıklı poşetlerdir.

Bütçenize en uygun poşet çözümleri için mutlaka bizlere ulaşıp özel teklif alınız

Siparişleriniz Kargo ile Adresinize Teslim

Poşet alımlarınızda kesinlikle mesafeyi düşünmeyiniz. Ülkemizde çok uzak mesafeler artık son derece yakındır. Kargo firmaları ile poşet miktarınız ne kadar olursa olsun adresinize teslim gönderilmektedir. Ülkemizde her bölgeye dilediğiniz kiloda poşet gönderimini yapmaktayız. Poşetler baskılı olması halinde 7-14 gün aralığında teslimat yapılırken hazır baskılı ürünlerde 3 iş gününde ürünler kargoya verilmektedir.

www.toptanbaskiliposet.com