Sadece Ambalaj ve Poşet için geçerli değildir toptan alım yapmak. Neredeyse her tür çeşit ürün için toplu alım son derece avantajlıdır. Toptan Poşet Fiyatları bildiğiniz üzere normal az adetli poşet alımlarına göre fiyat farklı oldukça yüksektir. Poşet Fiyatları bazı ürünler için sitemizde yayınlanmış olsada listedekiler dışındaki taleplerinizde bizlere ulaşıp fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Toptan Poşet fiyatı ile market ve online alanlarda satışı yapılan az birim adetli poşetler arasında ciddi farklar vardır. Belki bir kez alım yaptığınızda fiyatlar sizleri çok etkilemeyecektir ancak birden fazla alım yaptığınızda zarar etmeniz kaçınılmazdır.

Toptan Poşet Fiyatları Ne Kadardır?

Toptan Poşet Fiyatları

Toptan Poşet Fiyatları

Bu soruya tam ve net olarak cevap vermek için poşet cinsi hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Bilinen en sık kullanılan Market poşetleri mi? Yoksa Mağaza poşetleri mi? satın alacaksınız. Yada tamamen üretim yaptığınız ürünler için özel imalat olan kilitli ve bantlı poşetlerimi tercih edeceksiniz. Bunun dışında da oldukça farklı tipte poşet bulunmaktadır. Toptan Poşet Fiyatları belirlenirken sadece poşetin cinsi değil ebatları ve baskılı baskısız isteğinizde önemlidir.

  • Toptan Mağaza poşetleri fiyatları : Ortalam kilogram fiyatı 6,5 TL + KDV den başlamaktadır. Mağaza poşeti içerisinde de bir çok farklı ürün grubu bulunmaktadır. El Geçmeli poşetler, Saplı poşetler, Dijital Baskılı poşet gibi farklı türler bulunmaktadır. En Net Fiyat için poşet uzmanımızla hemen görüşebilirsiniz.
  • Toptan Market Poşeti Fiyatları : Marketler poşet sirkülasyonun en fazla olduğu ürünlerden biridir. Bu poşetin fiyatıda 6,50 TL+Kdv üzerinden satılmaktadır. Her iki yöne baskı özelliği bulunup son derece dayanıklı malzemeden üretilmektedir.

Firmanıza Özel Toptan Poşet Fiyatları

Toptan Poşet Fiyatı

Toptan Poşet Fiyatı

Son derece geniş bir üretim yapısına sahip olan firmamız fiyat konusunda sektördeki en ekonomik çözümler sağlayabilen firmalar arasındadır. Firmanızın talebi doğrultusunda sizlere özel fiyat teklifi verebilmekteyiz. Toptan Poşet Fiyatları ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları ve detayları öğrenmek için haftanın 7 günü bizlere ulaşabilir ve bilgilendirme isteyebilirsiniz. Yada istediğiniz tam özellikleri bizlere mail yolu ulaştırıp anında fiyat alabilirsiniz.