KARGO POŞET FİYATLARI, KARGO POŞET İMALATI, E-TİCARET KARGO POŞETİ

Günlük hayatımızda kullandığımız bir ürün haline gelen poşetlerin yanında sektörel olarak kullanıma ihtiyaç duyulan şirketlerin göz bebeği olan kargo poşeti, piyasada başka konumdadır.  Nakliye firmalarının kargo poşetlerinde baskıya yer vermesi, logo ve tasarımlarda bulunması baskılı poşetleri çağrıştırmış ama kargo poşeti farklı bir kimlik kazanmıştır. O yüzden ki E- ticaret kargo poşetleri gibi alternatifler tercih edildi. Ve internette her yapılan ürün siparişi ile e-ticaret kargoları adı altında kargo poşeti toplanıldı. Piyasaya baktığımızda kargo poşeti imalatı yapan firmalar kime, neye hitap edeceklerini çok iyi biliyorlar. Bu yüzden ki kargo poşetleri kullanım konusunda kargocular için revaçtadır.  Tüketicilerde kargo poşetinden oldukça memnun vaziyetteler. Çünkü onlarda satın aldığı yada karşı tarafa göndermiş olduğu ürünün ulaşımında sağlamlık ve mukavviyetlik isterler. Hal böyleyken kargo poşetleri, kendi içinde korunur özellikte olmakla beraber kargocuların da kalite anlamında tercihidir.

Kargocular kendi kimliğini oluşturan kargo poşet imalatı yapan her şirketle anlaşma yaparak bağlantı fiyatı ile e – ticareti de cüzi bir miktarla üretime sokmuştur. Normal şartlarda kargo poşetleri, sadece malzeme gönderdiğimiz vakit, aklımıza gelirken firma için reklam planlaması dahilindedir. Bu projeler kargo için büyük adımlar oluşturmuştur ki günümüzde kargo poşet fiyatları azımsanmayacak kadar düşük maliyetle piyasada yer almıştır. Çünkü nakliye firmaları için maliyet son derece önemli bir detaydır. Ve online satış yapan firmalarda bu kulvarın içindedir. Zaten e-ticaret kargo poşet, üretimi de online satışların en iyi ürünüdür. Ülkemizde polietilen ile imalatı yapılan poşetlerin aksine kargo poşet ve e- ticaret kargo poşetleri biyo bozunur ve yeni teknoloji süzgecinden geçmektedir. Bu yüzden kargo poşetleri kontrolsüz bir şekilde kullanılmamaktadır. Geniş alanlara yayılmış ismi ile hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

BASKILI KARGO POŞETİ

istediğiniz ebatlarda baskılı kargo poşeti yapılır.
0546 220 31 47 numaradan ulaşın fiyat tekliflerinizi firmamızdan alınız.

Baskılı işlerde
5.000 adet ve üzeri baskı yapılır. En ucuz fiyatlarla…

 

Kargo poşet hayatımızın pek çok alanına girmeyi çok kısa sürede gerçekleştirmiştir. Kullanım kolaylığı maliyetin düşük olması, tüm hava şartlarına dayanıklılığı ve taşımadaki dayanıklılığı nedeninden dolayı tercih edilmesinde büyük etkendir.

Kargo poşetleri baskı özelliğine göre üzerinde birçok bilgi taşımaktadır. Ayrıca yapışkanlı üretilmesi kullanım pratiği açısından önemlidir. Artık pek çok gönderi için kargo yolu tercih edilmektedir. En önemli evraktan ilaca ve pek çok ürüne kadar bir yerden bir yere güvenle göndermek için kargo firmaları seçilmekte çok büyük olmayan paketler için kargo poşetleri kullanılmaktadır.

 

Kargo Poşeti 

Büyük mağaza ve alış veriş marketlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan baskılı poşetleri es geçmek olmazdı. Bilindiği gibi polietilenden üretilen plastik kargo poşetlerin aksine biyo-bozunur ve nano-teknolojisiyle yapılan poşet imalatına el atıldı. Ve baskılı poşet fabrikaları geri dönüşüme kazandırmanın yollarını da bularak plastik üretimden vazgeçmeye karar verdi. Gerçi hala her yerde plastik poşetleri görüyoruz ne kadar azaldı. Sanırım tartışılacak bir olgu ancak bu biyo-bozunur, dünya için kabul edilebilir bir çözüm haline geldi diyebiliriz baskılı poşetler için.

Böylelikle baskılı poşetlerdeki imalat alanları genişleyerek çeşitli sektörlere girildi. Market, mağaza baskılı poşetleri olarak kendi içinde bölümlendi. Her üretimde kullanılacak olan sektör göz önüne alınarak ona gire imalata tabi tutuldu. Mesele öncelikle sektörlerin reklam mahiyetli oluşlarına dikkat çekildi. Her firmanın baskılı poşet imalatındaki ücretini aşmayacak derecede farklı renk, ebat ve görsel tasarımlarında ve daha sonra kullanışlı olup olmadıkları yönünde farklı el geçmeli, kulplu ve kulpsuz gibi birçok alternatifler denendi. Bunun yanında her üretim serisinde sertliklerine de dikkat edildi.  Kargo Baskılı poşetlerin taşımaya elverişli oldukları önemliydi. İşyeri sahibi istediği ürünlerin heba olmasını göz ardı edemezdi. Firma bunu bilerek baskılı poşetlerinde nano-teknolojiyle takviye maddesi kullandı. Dayanıklı oluşları eşyaları taşımaya yetti. Sonra görsellik olarak renk uygulamasına da el atılarak yeni bir devrim yapıldı. Öyle ki çoğu tüketici tarafından hediyelik poşetler gibi kullanıldı. Tüm bu özelliklerin yerinde ve doğru yapılması yönündeki adımlar istenilen amaca ulaşarak hala baskılı poşet üretimi devam etmektedir.