Sektörel bazda her açıdan talebin yüksek olduğu ilimizdir. İstanbul toptan poşet içinde oldukça yüksek talep bulunmaktadır. Firmamız aşağı yukarı her sektörün ihtiyacına uygun paket çözümü sağlamaktadır. Mağazalar için, marketler için, üretim yapan firmalar için istenilen özellikte ve ebatta baskılı poşet üretimimiz bulunmaktadır. İster paketlerinizin firmanıza özel baskılı olarak yaptırabileceğiniz gibi Dilerseniz baskısız poşet talebinde de bulunabilirsiniz.

İstanbul Baskılı Toptan Poşet Üretimi Yapıyoruz

Ufak işletmelerden tutunda en büyük bilindik markalar a kadar birçok işletme baskılı poşet tercih etmektedir. İstanbul Toptan poşet üreticisi olarak hem imalat hem de uygun fiyatlı çözümler sağlıyoruz. Plastik Poşet tüketiminin yoğun olduğu marketçilik alanında son yapılan düzenleme ile poşetlerin paralı olması En azından işletmelerin bir nebze olsun yükünü hafifletir bilmektedir. Her ne kadar poşeti kullanımı eskiye oranla daha azalacak olsa da poşet tüketimi ülkemizde daima olacaktır. Firma olarak amacımız da sizlere mümkün olduğu kadar en düşük imalat çözümlerini sunmaktır.

İstanbul Toptan Poşet Fiyatları

Yaptığımda bildiğiniz üzere az adetli alımlarda yüksek adetli alımlar arasında ciddi fiyat farkı bulunmaktadır. İstanbul toptan poşet üreticisi olarak tüm müşterilerimize alanlarda daha yüksek oranda ve daha düşük maliyetli alım yapmalarını önermekteyiz. Baskılı Mağaza poşeti Market poşeti, atlet poşet,  yumuşak saplı poşet, el geçmeli poşetler ve takviyeli poşet türlerinin tümünde toptan fiyat avantajı bulunmaktadır.