BASKILI KARGO POŞET İMALATI

Sizde baskılı kargo poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın  avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BASKILI KARGO POŞETİ İSTANBUL

Büyük mağaza ve alış veriş marketlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan baskılı kargo poşetleri es geçmek olmazdı. Bilindiği gibi polietilenden üretilen plastik poşetlerin aksine biyo-bozunur ve nano-teknolojisiyle yapılan poşet imalatına el atıldı. Ve baskılı poşet fabrikaları geri dönüşüme kazandırmanın yollarını da bularak plastik üretimden vazgeçmeye karar verdi. Gerçi hala her yerde plastik poşetleri görüyoruz ne kadar azaldı. Sanırım tartışılacak bir olgu ancak bu biyo-bozunur, dünya için kabul edilebilir bir çözüm haline geldi diyebiliriz baskılı poşetler için.

Böylelikle baskılı poşetlerdeki imalat alanları genişleyerek çeşitli sektörlere girildi. Market, mağaza baskılı poşetleri olarak kendi içinde bölümlendi. Her üretimde kullanılacak olan sektör göz önüne alınarak ona gire imalata tabi tutuldu. Mesele öncelikle sektörlerin reklam mahiyetli oluşlarına dikkat çekildi. Her firmanın baskılı poşet imalatındaki ücretini aşmayacak derecede farklı renk, ebat ve görsel tasarımlarında ve daha sonra kullanışlı olup olmadıkları yönünde farklı el geçmeli, kulplu ve kulpsuz gibi birçok alternatifler denendi. Bunun yanında her üretim serisinde sertliklerine de dikkat edildi.  Baskılı poşetlerin taşımaya elverişli oldukları önemliydi. İşyeri sahibi istediği ürünlerin heba olmasını göz ardı edemezdi. Firma bunu bilerek baskılı poşetlerinde nano-teknolojiyle takviye maddesi kullandı. Dayanıklı oluşları eşyaları taşımaya yetti. Sonra görsellik olarak renk uygulamasına da el atılarak yeni bir devrim yapıldı. Öyle ki çoğu tüketici tarafından hediyelik poşetler gibi kullanıldı. Tüm bu özelliklerin yerinde ve doğru yapılması yönündeki adımlar istenilen amaca ulaşarak hala baskılı poşet üretimi devam etmektedir.