MAĞAZA POŞETİ

Mağazalar için modern ve kalitesi yüksek poşetleri en uygun fiyatlarla üretiyoruz. Mağaza Poşeti için İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere ülkemizin tüm illerine gönderimiz vardır. Baskı kalitesi son derece iyi, tasarımı uzman ellerden çıkan poşetlerimiz hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. 

İmalatçıyım, tüketiciyim derken poşet çeşitleri aldı başını gidiyor. Poşet sektörüne damgasını vuran büyük mağaza ve alış veriş marketlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan bir diğer poşetimiz de mağaza poşetleridir. Bu poşetler naylon poşet kullanımının azaltılması yönünde özellikle siyah renkteki naylon poşetlerin ve çevre kirliliğinin önüne geçilmesinin hedeflendiğine işaret eden Türk Gıda Sektörünün vermiş olduğu 1 Ocak 2016 tarihindeki açıklamasıyla, söz konusu yasağın tüm mağazalar, manav ve küçük gıda işletmeleri için geçerli olacağını kaydederek mağaza poşetlerin üretiminin önünü bir o kadar açmıştı.
Ve daha önce üretimde olan mağaza poşetleri açıkçası bu açıklama ile mağazalarda bir adım ileri gitmişti. Aslında düşünüldüğünde ikisi de plastik poşet özelliğinde gibi görülebilir ancak o öyle göründüğü gibi değil.
Eve, iki poşette plastik yalnız bu olguların altını çizmek gerek çünkü mağaza poşetin tüm ham maddesi petrol türevi olabilir fakat renk katma işlemleri yani takviye edilen madde çok farklı bir malzemeden oluşmaktadır. Siyah naylon poşetteki gibi gıdaya temas ettiği anda kanserojen bir etki sağlamıyor. Yeni teknoloji ile hangi ısıda eritildiği ve kullanılan maddelerin işlenildiği andan üretime kadar hepsi kontrol ediliyor. Böylelikle sağlığa tehdit oluşturmayan bir üretim olarak karşımıza çıkıyor. Mağaza poşetleri kullanılır ve işlevselliği özelliği ile maliyeti de en ucuz olan bir üretim. Kulplu olan bölgeye uygulanan takviye maddesi sayesinde dayanıklı ve ihtiyaçları taşımaya kolaylık sağlıyor. Yani ele geçmesiyle rahatlıkla kullanıldığı için mağazalar bu poşeti kullanmaktan kendini alı koymuyorlar. Ayrıca oldukça geniş zemin rengi alternatifi de vardır. Tüketicinin istediği bütün tasarımlar neredeyse hatasız yapılıp kendilerine sunuluyor. Zaten örnek vermek gerekirse bir markette kullanılacak poşetlerin tüm özelliklerinin marketin veya mağazanın satmış olduğu eşyalara nazaran poşetlerin dayanıklılığının biraz sert olması gerek. Mağaza poşeti adından da anlaşıldığı gibi kendini iyi temsil etmeli ki müşteri memnuniyeti sağlansın. Ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda atılacak her adım mağazalarda, marketlerde siyah renkli naylon poşet kullanımını tarihe karıştıracak. Bu nedenle ki birincil amacımız imalat firmalarının bu açıklamanın arkasında durarak piyasaya mağaza poşetlerini üretmeli. Bazen en küçük detay sandığımız şeyle çok büyük kayıplara sebebiyet verebilir. Önceliğimiz insan olmak sonra işimizi yerinde yapmak. Yoksa bir imalat firmasıyız diye sadece üretime odaklanmak demek işimizi temelinde iyi yapmadığımızı gösterir. Duyarlı bir vatandaş olarak naylon poşet akımını azaltıp mağaza poşetleri gibi farklı alternatifleri piyasaya sürmek görevimiz.